Náš příběh

Začalo to společným vztahem k technologiím a inovacím, kdy se zakladatelé Jonáš Kasal a Lukáš Růžička rozhodli podílet se na šíření obnovitelných zdrojů a smart technologií. Věříme, že jsme součástí energetické revoluce. Nechceme jenom přihlížet. Chceme jí tvořit. Ve 21. století není potřeba zatěžovat naší planetu zastaralými technologiemi. Náš úkol vidíme v co nejeefektivějším zpracovaní a využití solární energie.


Co děláme ?

Projektujeme fotovoltaické elektrárny jak pro rodinné domy tak pro komerčně využivané objekty. Široká škála produktů nám umožňuje vyhovět představám našich zákázníků skoro v každém ohledu. Nabízíme inovativní řešení se zásadně kvalitními produkty, které zaručují dlouhodobou životnost a funkčnost systému.

Podílíme se na budování sítě nabíjecích stanic.

Přinášíme na trh smarttechnologie pro konečného uživatele.

Nabízíme systém mikrozdrojů a flexibilních modulů, které jsou určeny nejen pro bytové jednotky a mobilní použití, ale i pro místa off-grid


Náš team

Ing. Jonáš Kasal

  • Právě on radí klientům v celé řadě technických aspektů a dohlíží na inovace produktů. Ve své pracovní kariéře měl možnost pracovat pro širokou škálu projektů obnovitelných zdrojů. Má rozsáhlé zkušenosti v oblasti plánování fotovoltaických projektů a energetických managementů.
  • Kontakt: jonas@mylux.cz

Lukáš Růžička

  •  Lukáš stojí za vytvářěním služeb a produktového portfolia pro zákazníky.  Koordinuje obchodní strategii a jedná s partnery v rámci spolupráce. Pomáhá klientům s objednáváním specifických komponentů. Jelikož má dlouholeté zkušenosti z obchodu a HR, stará se tak o vnitřní strukturu společnosti.
  • Kontakt: lukas@mylux.cz
mylux_happy-earth-glückliche-welt-solarenergie-solar
en_US